Futbal – pravidlá hry

Video hra obsahuje 2 skupín. Tam môže byť 11 hráčov z každého tímu, skladajúci sa z každej jednej bramkarzu. Nevhodné začiatku hry, keď vaša skupina má menej ako 7 hráčov. Hra spočíva v streľbe ciele bez pomoci hornej časti ramena alebo nohy. Je povolené hrať nohy, hlavy a všetky komponenty tela. Oblasť je kopol po zemi, jej umožnil prejdite cez futbal nohy.

football2

V rámci trestu umiestnenia chytiť futbal jeho rúk

Cieľom ide do okamihu, keď lopta prejde cez bránkovú čiaru jeho celého reťazca. Vyhráva tím, ktorý sa skóre ešte viac cieľov. Povolené kresliť, hoci v niektorých prípadoch sa výsledok vyžaduje byť vyriešený povolené predĺženie hracieho času pre 2 rovnaké trvanie pridané čas, Ak pridané čas neprinesie služby, sankcie.

Každý oblek trvá 2 polovice, 45 min. Medzi samostatných častí video hry, uskutočniť prestávky, ktoré by nemali presahovať 15 min. Za každých päťdesiat percent môže byť súčasťou čas navyše, v dôsledku striedania, zranenia čas potrebný na videohry. Na dobu predĺženia je identifikovaný súd.

Hrať zem

Priestor pre hru futbal by mal zostať v druhu obdĺžnikový tvar. Jeho krátkej strane sa nazýva bránkovú čiaru, a tiež jeho obdobia by mali byť medzi 45 až 90 metrov. Dlhšie strany sa nazývajú bočné čiary, ktorých dĺžka sa pohybuje od 90 do 120 metrov. Ako názvy oslavy naznačujú, ihrisko je obmedzený na riadky. Okrem bočných čiar, rovnako ako cieľ, tam je podobne stredová rozdeliť do priestoru 2 rovnaké časti. V stredu súd vybrané kruhu s span 9.15 metrov. Pod každé dvere tam je pokuta. Jeho dĺžka je 16.5 metrov, rovnako ako veľkosť závisí od veľkosti cieľ linky. Vo vzdialenosti 11 m od brány je bod, od poplatku oblasti, kde robiť starosti. V každom rohu hracej plochy sú ramená. Brány leží v strede každej z riadkov cieľ. Dvere šírka je 7.32 metrov a výšku na 2,44 m.

football

Zápas mores ako rozhodca. On sleduje súvislosti s právnymi predpismi, správne oblečenie konkurentov, sa zaoberá spormi, končí súťaž, ak je to potrebné. Pomáhať súd, súdy, asistentov, povinnosti, ktoré si vyžadujú webovú stránku, ktorú hráč zrazil loptu okolo touchline, indikátor na hráča postavený mimo hru pozície, zmena, hráčov, pomáhať sudca Ústredného konfliktu. 4. rozhodca, technický súd, ktorý beží von hrať a tiež spravuje technické problémy. On pripravuje entryway z hráčov na priestore, rovnako ako ukázať moment, ktorý súd Centrálne.

Video hry povolené

Pre nezákonnú činnosť alebo trestný čin, proti tímu začína video hry, rôzne série. Úplne voľný kop je, ak hráč: kópie alebo sa pokúsi udrieť vyzývateľom, znížená nohe súpera, skoky, útoky, hity, alebo tlačí protivníka. Bezplatné kop je, ak hráč porušuje pravidlá: útočiace nohy, prísť do kontaktu s challenger pred kola, drží alebo pľuje na súpera a navyše, keď sa dotknete oblasti s jeho strane.

To neplatí, ak brankár z ich trest umiestnenia. Voľný kop je, keď sa brankár vo vlastnom trest oblasti zaväzuje medzi porušenia je: ja som len drží loptu v rukách viac ako 6 sekúnd, zachytáva oblasti kopniętą hráč z veľmi istej skupiny, lov oblasti pred video hra s hodiť predstavil współpartner ako aj vtedy, keď video hra je na čas. Pokuty sa koná pri trest bude určite píšťalka hráč, ktorý útočí na challenger je cieľ. To sa pohybuje od vzdialenosti 11 m, priamy kop na cieľ. Okrem toho je zakázané činnosti, ktoré spôsobuje opustiť sféru na futbal ihrisku. Avšak po tom, prelievanie oblasti. V tomto prípade hra začína opozičné skupiny. Ak kolo povolené traťovým, spustí hodiť s vhadzovanie. Keď kola prejde cez bránkovú čiaru, video hra začína s brankár, keď sme porazili to, hráč útočiace skupiny alebo hra začne hádzať štrajku s uhlom v prípade zraziť loptu cez chrániče.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*